Predavanje ,,Dogodine u CERN-u”

Poštovane koleginice i kolege,

U ponedeljak, 13. maja, sa početkom u 11h, u Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka će se održati predavanje:

,,Dogodine u CERN-u“.

Predavanje će održati naš student, Nikola Rašević, koji je trenutno Technical Student at CERN, Geneva, Switzerland. Predstaviće programe namenjene studentima osnovnih, master i doktorskih studija, kao i fellow ugovore, koji obuhvataju širok dijapazon oblasti, od elektronike, energetike, računarstva, mašinstva, građevine, dizajna.

Nikola će objasniti i proceduru prijavljivanja. Kandidati koji mogu da se prijave moraju do početka ugovora odlušati 6 semestara osnovnih studija, što znači, od treće godine pa naviše. Termini za prijavljivanje su u oktobru i u martu, tako da će svi zainteresovani da se prijave imati vremena da se spreme.

Mirjana Damnjanović,
šef Katedre za elektroniku