Zimska praksa u okviru ELSYS-a -2020

Poštovane koleginice i kolege,
Kompanija ELSYS Eastern Europe je otvorila konkurs za zimski program praksi za studente četvrte godine osnovnih akademskih studija i za studente master akademskih studija.

Početak prakse je predviđen po završetku februarskog ispitnog roka ili drugačije ako se tako dogovori sa kandidatom. Rok za prijavu je 12. januar 2020. godine.

Više detalja o konkursu možete naći u nastavku mejla ili na linku:  www.elsys-eastern.com/career/internships.

Puno pozdrava,

Mirjana Damnjanović

Zdravo kolege inženjeri,

Otvoren je konkurs za praksu!

Ukoliko ste student završnih godina možete odmah aplicirati za jednu ili više dostupnih pozicija u okviru Elsys Eastern Europe programa zimske prakse, koja može dovesti do stalnog zaposlenja u jednom od naša dva dizajn centra, u Beogradu ili Novom Sadu.

Početak prakse je predvidjen po završetku februarskog ispitnog roka ili ako se drugačije dogovori sa kandidatom. Rok za prijavu je 12. Januar 2020.

Mesečna naknada tokom prakse iznosi 25.000,00 RSD. Takođe, ukoliko planirate ili ste već isplanirali odmor tokom zime, potrebno je da nas o tome blagovremeno obavestite.

Otvoreno je preko 10 različitih pozicija u sledećim domenima:

• Analog Custom IC Layout Engineer
  • Analog Mixed-Signal Design and Verification Engineer
  • Digital Design Verification Engineer
  • Digital IC Design Engineer

Prijavu možete izvršiti putem sledećeg linka >> www.elsys-eastern.com/career/internships.

Benefiti:

• Mogućnost da steknete relevantno znanje i iskustvo u radu
  • Angažman na praksi možete pretočiti u temu završnog rada u dogovoru sa predmetnim profesorom
  • Tri meseca mentorski vođene prakse
  • Podrška od strane iskusnog tima inženjera

Za sve dodatne informacije u vezi sa otvorenim konkursom, budite slobodni da me kontaktirate.

Pozdrav,

Zeljko Boloban